Harcerski Krąg Akademicki „Flavio Note”

Przewodnicząca:
pwd. Patrycja Kiryluk – Chorągiew Gdańska

Rada Kręgu:
pwd. Agata Schulz – Hufiec Chojnice Chorągiew Kujawsko-pomorska
pwd. Agnieszka Hallmann – Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa
pwd. Robert Łastowski – Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa
Cezary Kruszyński – Chorągiew Gdańska

Kontakt: krag-ug@gdanska.zhp.pl 
Strona WWW: www.facebook.com/ghkaflavionote

Spotkania:
Informacje o spotkaniach podawane są na fanpage na Facebooku 🙂

Informacje o Kręgu:
GHKA „Flavio Note” zrzesza studentów, pracowników trójmiejskich uczelni oraz osoby w inny sposób związane ze środowiskiem akademickim, które są członkami ZHP. Niemniej jednak w naszych spotkaniach uczestniczą nie tylko Harcerze, ale także przyjaciele Harcerstwa nie będący członkami ZHP.
Do zadań Kręgu należą w szczególności: stwarzanie warunków do rozwoju duchowego, społecznego, intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego członkom Kręgu, w tym zwłaszcza przez umożliwienie im zdobywania stopni, sprawności, znaków służb i uprawnień państwowych; inicjowanie działalności programowej i wychowawczej; doskonalenie metod pracy oraz wymiana doświadczeń; podejmowanie służby społecznej na rzecz harcerstwa i środowiska; szeroko pojęta promocja harcerstwa.

W praktyce zajmujemy się organizacją konferencji naukowych, spotkań z ciekawymi ludźmi, warsztatów i kursów doskonalących nasze umiejętności oraz pozwalających nabyć nowe. Nie braknie nam też czasu na przygotowywanie różnych rajdów, biwaków i wycieczek.

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl