ROHiS

Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030 – ROHiS.

ROHiS to wsparcie dla organizacji harcerskich i skautowych, które są strategicznym partnerem państwa w wychowywaniu kolejnych pokoleń. To program, który będzie wspierać cały ruch harcerski w harmonijnym rozwoju młodych Polaków. Dzięki niemu jednostki harcerskie mogą zdobyć środki na kształcenie, rozwój kadry instruktorskiej, działania programowe, wzmocnienie potencjału technicznego, zapewnienie nowoczesnych usług i materiałów.

„Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030” zakłada wsparcie rozwoju organizacji harcerskich jako strategicznych partnerów państwa w rozwoju i wychowywaniu młodych ludzi. Program realizuje jedno z podstawowych założeń Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, jakim jest skoordynowanie współpracy centralnych organów administracji z organizacjami pozarządowymi.

Regulamin oraz wzory dokumentów dostępne w zakładce „Dokumenty”, pod tym linkiem

Dowiedz się, jak zdobyć dofinansowanie na działania Twojego środowiska!

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.