Hufiec Kościerzyna gra z WOŚP!

Dzień powoli zbliża się ku końcowi, nadszedł więc czas podsumowań tego co udało nam się dziś zrobić.

Od samego rana braliśmy udział w organizacji sztabu „XII Rajdu Kaszubskiego”. Zadanie było dla nas nowym wyzwaniem, ponieważ po raz pierwszy w historii, rajd odbył się w formie zdalnej.

Chcąc upamiętnić 101 rocznicę wkroczenia Wojsk Polskich do naszego miasta i powrotu Kościerzyny do macierzy, reprezentacja Hufca złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą tamte wydarzenia oraz pod pomnikiem Tomasza Rogali

#radosnypatriotyzm Mimo mrozu za oknami, nasi harcerze zadbali o to aby na twarzach wielu dzieci zagościł uśmiech. Przez cały dzień graliśmy razem z WOŚP!

Po raz kolejny pokazaliśmy, że nawet w mroźne dni nasze serca są gorące, a chęć niesienia pomocy innym pokona wszystkie niedogodności. Serdecznie dziękujemy pizzeri Do Pieca za wsparcie naszych harcerzy w tym pracowitym dniu.