W HBO Winiec zakończył się HAL Szczepu Okeanida

Harcerki i harcerze z Okeanidy z Hufca ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa spędzali aktywnie czas na swoim obozie w Wincu.

W ramach obozowych zajęć harcerze ozdabiali torby metodą cyjanotypii – szlachetnej techniki fotografii. Uczestnicy zajęć przekonali się sami jak można wykorzystać światłoczułe odczynniki i przygotowane wcześniej rośliny do tworzenia niesamowitych wzorków na tkaninach.

A to nie jedyne atrakcje i nowe sprawności na całe życie, które zdobyli harcerze. W programie były też kajaki, budowanie ognisk, pionierka i wiele wodnych atrakcji, jak na wodny szczep przystało.

Dziękujemy kadrze za zorganizowanie tak atrakcyjnego obozu a harcerkom i harcerzom życzymy zapamiętania jak najwięcej wspaniałych wspomnień.