Przeżyj z nami Jota-Joti w Hufcu ZHP Gdynia!

Jeszcze tylko do niedzieli możecie zgłaszać się na wspólny udział w Jota-Joti w naszej chorągwi. Druhna pwd. Klaudia Zmysłowska wraz z zespołem zagranicznym Hufca ZHP Gdynia zachęca do wspólnego przeżywania tego międzynarodowego, skautowego wydarzenia. Ale czym w ogóle jest Jota-Joti? Druhna Klaudia opowiedziała nam trochę czym będzie ta impreza.

Na czym to polega? Jak będzie wyglądał udział w Jota-Joti?

Jota-Joti, czyli największe wirtualne Jamboree, to impreza polegająca na czatowaniu przez internet ze skautkami i skautami z całego świata oraz zbieraniu specjalnych kodów od innych uczestniczek i uczestników imprezy. Jest to świetna okazja żeby nie tylko poćwiczyć języki obce ale też poznać nowych, zagranicznych znajomych!

W Hufcu ZHP Gdynia jest możliwość łączenia się również poprzez radiostację, którą obsługiwać będzie specjalny klub łącznościowy.

Kto może wziąć udział? Jak się zgłosić?

Żeby wziąć udział w Jota-Joti wystarczy pojawić się w siedzibie Hufca ZHP Gdynia w dniach 15-16.10.2021 z własnym sprzętem, być chętnym do wspólnej zabawy i czatowania ze skautkami i skautami z całego świata. Podczas Jota-Joti w Gdyni będzie można wziąć udział w dodatkowych, zorganizowanych przez zespół zagraniczny hufca, konkursach. Jednym z elementów wspólnej zabawy jest zaznaczanie na wielkiej mapie miejsc z którymi udało nam się połączyć.

Zapraszamy wszystkich chętnych – od zucha po instruktora!

Koszt udziału to 10 zł (+ możliwość noclegu przy dopłacie 10 zł).

By zgłosić się na to wydarzenie uzupełnij ankietę: bit.ly/3kyOVGz

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania skontaktuj się z druhną Klaudią (klaudia.zmyslowska@zhp.net.pl).