Harcerskie ferie w Bożympolu Wielkim!

W dniach 28.01 – 1.02., podczas Biwaku Zimowego, harcerze i zuchy z Hufca ZHP Sopot dzielnie stawiali czoła złemu magowi – Rumburumowi oraz doskonalili się w sztuce magii i czarodziejstwa.

Wśród śmiechu i zabawy prowadzone było poważne śledztwo w sprawie zaginionej kuli. Podczas zwiadu terenowego harcerze napotkali całą gromadę jelonków oraz leśniczego, który pomógł im odnaleźć drogę. W tym czasie zuchy poznawały kolejne zaklęcia i ćwiczyły nowe umiejętności przydatne w życiu czarodzieja.

Zdjęcia z galerii 16 SDH "Ironia"

Wymarznięci, ale zadowoleni uczestnicy wrócili do domów, by odpocząć po czterech dniach harcerskiej i zuchowej, magicznej przygody. Część z nich czekał jeszcze kurs zastępowych i przybocznych w drugim tygodniu ferii!

pwd. Marta Bednarska
Komendantka Hufca ZHP Sopot