Starszoharcerski Kurs Pierwszej Pomoc HSR

Harcerski Klub Ratowniczy "LĘBORK" zaprasza na Starszoharcerski Kurs Pierwszej Pomoc HSR, który odbedzie się  23.03.2013 r. wstępna godzina to od 9:00 do 19:00 w Strzebielinie Morskim k. Lęborka.

Uczestnicy:
harcerze którzy mają rocznikowo 13 lat, ale nie więcej niż 16 lat.

Termin i miejsce :
23.03.2013 r. wstępna godzina to od 9:00 do 19:00
w Strzebielinie Morskim k. Lęborka.

Koszt:
Koszt kursu to 25zł ( w tym obiad, wrzątek i herbata, materiały programowe, dyplom uczestnictwa).

SKPP – o co chodzi?
Celem kształcenia jest zapoznanie uczestników kursu z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Warunkami zakwalifikowania na kurs są: ukończenie 13 lat i opłacone składki członkowskie. Kurs trwa ok. 8 godzin.

Mamy 11 wolnych miejsc – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń

Formularz zgłoszeniowy:

Wszelkie szczegółowe informacje : regulamin, treść zgody od rodziców, forma płatności za kurs itp. zostaną przesłane drogą mailową do osób zakwalifikowanych na kurs.

Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Wszelkie pytania kierujcie pod adres mailowy lub nr tel: marekkasprzyk0@gmail.com
533-445-777

Marek Kasprzyk