Gala wolontariusza roku 2014

W niedzielę, w sali konferencyjnej ZF Polpharma uroczyście wręczono nagrody Wolontariusz Roku 2014 Starogardu Gdańskiego oraz Wolontariusz Powiatu Starogardzkiego 2014.

Łącznie nominowano 11 wolontariuszy związanych z 7 organizacjami z miasta Starogard Gd. i z powiatu starogardzkiego, w tym instruktora Hufca ZHP Starogard Gdański Michała Hinc, który prowadzi 16 Drużynę Harcerską "Tambylcy" im. Szarych Szeregów. Do tego jest członkiem Referatu Zuchowego Chorągwi Gdańskiej oraz aktywnym instruktorem na poziomie ponad hufcowym. Zawsze rzetelnie i przykładnie spełnia swoje obowiązki, a wspólnota jego hufca udzieliła mu kredytu zaufania i dała mandat na XI Zjazd Chorągwi Gdańskiej.

W wyniku plebiscytu, poza II miejscem, dh Michał otrzymał również wyróżnienie Starogardzki Wolontariusz Roku 2014. Gratulujemy! 🙂

Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy tutaj: Nasze miasto i 24starogard.

Zespół Komunikacji i Promocji
Chorągwi Gdańskiej