Trasy indywidualne

Trasy indywidualne to coś dla środowisk, które mają swój własny pomysł na przejście min. 20 km lub przejechanie 40 km rowerem lub konno. Wystarczy tylko plan z głowy przenieść na papier i gotowy projekt trasy przedstawić organizatorom, którzy go przeanalizują i zaakceptują. Jeżeli trasa zostanie pokonana w terminie 20-22 maja 2016 roku, zakończy się w Bytowie oraz będzie udokumentowana m.in. zdjęciami to organizatorzy nie będą mieli się do czego przyczepić. Więc do roboty! Wystarczy przeszukać internet, zobaczyć co warto zobaczyć w okolicach Bytowa (a trochę tego jest) i zarazić pomysłem drużynę, hufiec, szczep i wybrać się na wspólną wędrówkę w ramach XXXII Rajdu Rodło. Majowy weekend to super okazja na integrację jednego lub więcej środowisk. Z trasy indywidualnej mogą korzystać nie tylko jej twórcy, ale również inni harcerze za zgodą organizatorów. Masz pomysł? Nie czekaj! Zgłoś się jak najszybciej.