Zlot Zaślubinowy 2017

Morski hufiec ZHP Puck im. Obrońców Helu zaprasza na Zlot Zaślubinowy odbywający się w 97. rocznicę zaślubin Polski z morzem. Termin zgłoszeń patroli kończy się 05. lutego 2017 r.

Organizatorzy:
Morski Hufiec Puck im. Obrońców Helu ul. Żeglarzy 1, 84-100 Puck, 1 WDH „Nietykalni”
Komenda zlotu:
Kamil Fetta, Patryk Białk, Mariusz Szymański
zaslubinypuck2017@gmail.com
www.facebook.com/zlotzaslubinowy
Termin zgłoszeń:
05.02.2017 r.

I. Informacje ogólne
Organizatorami Zlotu Zaślubinowego są Morski Hufiec im. Obrońców Helu w Pucku, 1WDH„Nietykalni”
Zlot od będzie się 10-12.02.2017 r. w Pucku
Nocleg znajduje się w Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku przy ul. Przebendowskiego 27
Wszelkie informacje dotyczące Zlotu Zaślubinowego można znaleźć na stronie www.facebook.com/zlotzaslubinowy

II. Cele wydarzenia
– Upamiętnienie wydarzenia Zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim
– Poznanie wiedzy o historii i udziale gen. J.Hallera w/w wydarzeniu
– Promowanie walorów Hufca Puck oraz Miasta Puck

III. Wymagania uczestnictwa
W Rajdzie wziąć udział mogą patrole z drużyn harcerskich, starszo harcerskich i wędrowniczych z całej Polski (1 opiekun na 15 harcerzy)
Pełnoletni opiekun musi posiadać oświadczenie o odpowiedzialności za życie i zdrowie niepełnoletniego uczestnika oraz za ewentualne szkody materialne spowodowane przez osobę z patrolu.
Opłacona składka członkowska ZHP
Każdy patrol musi posiadać:
– Apteczkę
– Polisę ubezpieczeniową na czas zlotu i dojazd na zlot i z zlotu
– Kartę biwaku potwierdzoną w własnym Hufcu
– Potwierdzenie wpłaty składki zadaniowej

IV. Zgłoszenia i składka
Zgłoszenia przyjmowane są na zaslubinypuck2017@gmail.com (w formie formularza który można znaleźć na stronie www.facebook.com/zlotzaslubinowy można również go otrzymać na e-mail po prośbie na zaslubinypuck2017@gmail.com) do dnia 05.02.2017 r.
Zgłoszenie zostanie potwierdzone odpowiednia wiadomością zwrotną
Składka zadaniowa wynosi:
– 16zł za harcerza z Hufca Puck
– 20zł za harcerza nie należącego do Hufca Puck
Odpłatność dokonywana jest przelewem na konto organizatorów do 06.02.2017 r. dane do przelewu:
numer konta: B.S. Puck 02 8348 0003 0000 0017 21 85 0001
Hufiec Puck im. Obrońców Helu
tytułem „Zlot Zaślubinowy, nazwa patrolu, liczba osób
Składka zadaniowa NIE ZOSTANIE zwrócona w przypadku nie dotarcia bądź rezygnacji patrolu

V. Inne
Organizatorzy zapewniają: nocleg w warunkach turystycznych, wrzątek, herbatę, dostęp do toalety, dyplom za uczestnictwo w zlocie dla każdego patrolu, drobne nagrody dla zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych
Zwycięski patrol będzie wybrany na podstawie osiągniętych punktów zdobytych w drodze rywalizacji na którą składać się będą różnorakie konkurencje i zadania