Do lasu Marsz! Na dobry początek wiosny

W niedzielę 29.03 odbył się Pieleszewski Marsz na Orientację 2015. Udział w nim wzięło 90 harcerzy. Większość uczestników to członkowie drużyn harcerskich z Redy i Rumi (13 Harcerska Drużyna Zielonych Beretów, 20 RDHCzB "REAKTYWACJA",  21 HDCzB im Cichociemnych, 5 WRDH, 1 DHNS "Zdobywcy", 7 DHZB „Watra”).  oraz z Wejherowa (8 WWDSH ,, Róża wiatrów " ). Ale również znaleźli się uczestnicy z Tczewa, Malborku, oraz Gdańska (5 GDH "Watra",20 GZ "Leśne Ludki" hufiec Tczew, 8 Bajkowa GZ hufiec Malbork, 21 GDH hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście im. Alfa Liczmańskiego ). Wszystkie partole dotarły szczęśliwie na metę. Po dotarciu harcerze zjedli ciepły bigos z ogniska, wypili herbatę i zaczęli zwyczajowe dla harcerzy gry i zabawy. Komendantem PMnO był dh pwd Dawid Zdrojewski.

A oto zwycięzcy:
1 Miejsce Trasa Harcerska: Wilczaki – 1 DHNS "Zdobywcy" Rumia
1 Miejsce Trasa Starszoharcerska: Prawdziwe Heksakosjoiheksekontaheksafobie – 20 RDHCzB "REAKTYWACJA"
1 Miejsce Trasa Zaawansowana: Gruby i Łysy – Patrol wędrowniczy Trzy 21 działający przy 21 GDH z hufca Gdańsk-Śródmieście

pwd. Dawid Zdrojewski
Komendant PMnO