Honorowe Odznaki Żagiel dla instruktorek Hufca Starogard Gdański

Honorowe Odznaki Żagiel przyznano trzem instruktorkom z Hufca ZHP Starogard Gdański. W stopniu brązowym otrzymała je pwd. Ewa Folleher z 16 Drużyny Harcerskiej oraz pwd. Aleksandra Turek z 7 Gromady Zuchowej. Srebrną odznakę otrzymała phm. Paulina Szulc z komendy hufca.

Podczas apelu zgrupowania obozów Hufca ZHP Starogard Gdański w dniu 14 lipca 2021 roku w Harcerskiej Bazie Obozowej Skrzynia Komendant Chorągwi Gdańskiej, harcmistrz Artur Glebko, wręczył trzy Honorowe Odznaki Żagiel.

Odznaka Żagiel jest przyznawana instruktorom w stopniu odpowiednio przewodnika / podharcmistrza / harcmistrza odpowiednio w stopniu brązowym / srebrnym / złotym za szczególne działania wychowawcze w kontekście Misji ZHP i Systemu Pracy z Kadrą.

Komenda Chorągwi na wnioski Komendy Hufca przyznała 2 odznaki w stopniu brązowym oraz 1 w stopniu srebrnym.

Gratulujemy!