Integracyjnie i jubileuszowo w Kwidzynie

16 października w Hufcu ZHP Kwidzyn odbyło się spotkanie integracyjne gromad, drużyn i instruktorów. Zbiórka okolicznościowa była uświetnieniem Dnia Instruktora i 25-lecia służby instruktorskiej hm. Doroty Łoś oraz 25 urodzin 12 GZ „Słoneczne Promyki”.

Było bardzo wesoło . Nie zabrakło życzeń, laurek, tortu i zabawy przy zuchowej i harcerskiej piosence. Gośćmi honorowymi byli rodzice, członkowie Kręgu Seniorów „Płomienie”, Komenda Hufca i brać instruktorska. Przy składaniu życzeń wspominano byłych członków gromady, a zuchowe Słoneczka w prezencie nauczyły wszystkich piosenki pt. „Słoneczko dzisiaj późno wstało”.

Komendant Hufca ZHP Kwidzyn hm. Andrzej Pliszka wręczył wszystkich obecnym instruktorom okolicznościowy dyplom z życzeniami : „…satysfakcji, ludzi serdecznych ,przeżyć niezapomnianych, sił nieskończonych do realizacji marzeń „. Czego tez życzymy wszystkim druhnom i druhom naszej Chorągwi.

hm. Dorota Łoś
hufiec ZHP Kwidzyn