Muzyka Wędrownika zabrzmi w Gdańsku

Komenda Hufca ZHP Gdańsk –Śródmieście oraz Harcerska Grupa GMW zapraszają na trzeci już KONCERT „Muzyka Wędrownika”. W tym roku zagości u nas „FORMACJA” z repertuarem szantowym, uczniowie Państwowego Policealnego Studium Wokalno – Aktorskiego w Gdyni z repertuarem bluesa i rockandrolla. Oczywiście wystąpi Harcerska Grupa GMW z repertuarem piosenki harcerskiej, turystycznej i poezji śpiewanej. Swoje „pięć minut” będzie miała Dominika Małuszek z występem solowym, członkini GMW.

Wstęp wolny. Spotykamy się w sobotę 23 marca 2013 roku w sali kinowej Domu Harcerza w Gdańsku o godz. 18.00, przewidywany czas koncertu do około 20.30.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i swoim, proszę przekażcie zaproszenie dalej koncert dedykowany jest dla harcerzy, wędrowników, instruktorów, rodziców i wszystkich zaprzyjaźnionych osób, którym bliskie są klimaty harcerskie.

hm. Tomasz Michałowski
Hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście