Obietnica bytowskich zuchów

23 marca 2014 r. w Harcerskiej Bazie Obozowej "Azymut" w Rekowie odbyła się uroczysta Obietnica Zuchowa, na którą byli zaproszeni rodzice wszystkich zuchów z 7 Bytowskiej Gromady Zuchowej "Leśne Ludki".

Zuchy po zakończeniu biegu patrolowego, przystąpiły do złożenia Obietnicy Zuchowej, najważniejszego wydarzenia w ich zuchowej karierze. W tym czasie, przy płonącym ognisku wręczono im błyszczące nowością Znaczki Zucha oraz legitymacje i chusty w kolorze chabrowym. Potem wszyscy uczestnicy tego ważnego wydarzenia usiedli razem przy ognisku. Nie zabrakło oczywiście gitary, śpiewu, dobrej zabawy, a także kiełbasek. Ta uroczysta chwila na długo zapadnie w pamięci młodych członków ZHP oraz ich rodzin.

pwd. Monika Deja
Komendantka Hufca ZHP Bytów