Opis projektu

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska realizuje projekt partnerski pt: „Zrób to! – zwiększenie udziału młodzieży w tworzeniu polityk publicznych”. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.

Okres realizacji projektu: 01.05.2018 – 31.12.2019

Celem projektu jest zwiększenie wpływu osób w wieku 15-21 lat na polityki publiczne w gminach poprzez podniesienie kompetencji i wypracowaniu i upowszechnienie form współpracy z grupami młodzieżowymi w małych gminach i miastach województwa pomorskiego. Uczestniczyć w nim będzie 180 osób w wieku 15-21 lat oraz 30 osób wspomagających aktywność młodzieży. W ramach projektu powstanie 180 Indywidualnych Planów Udziału w Projekcie (IPUP), odbędzie się seria warsztatów, wizyt studyjnych i debat oraz inicjatywy młodzieżowe.

Partner projektu: Gmina Czarna Woda
83-262 Czarna Woda