Po Bezdrożach 2016

Weekend 18-20. marca 2016 roku Hufiec Gdańsk-Śródmieście spędził w powiecie gdańskim, na tropach działalności bohatera swojego Hufca – hm. Alfa Liczmańskiego. Rajd Bezdroża to część odbywającego się corocznie w marcu Tygodnia Hufca, który przypada w rocznicę śmierci pierwszego Komednanta Chorągwi w Gdańsku.

W dniach 18-20 marca zuchy, harcerze  i harcerze starsi naszego hufca poznawali postać Alfa Liczmańskiego. Patrole zakładały drużyny, zdobywały sprawności i robiły wiele innych ciekawych rzeczy, by przybliżyć sylwetkę bohatera naszego Hufca.
Wyniki rajdowej rywalizacji przedstawiają się następująco:

TRASA ZUCHOWA
Wszystkie zuchy są zwycięzcami 🙂

TRASA Harcerska
I miejsce – 14 GDH
II miejsce – 18 GDH
III miejsce – 12GWDH

TRASA Harcerzy Starszych
I miejsce – 7 GIDH + 21 GDH
II miejsce – Jasień
III miejsce – 11 GDH

Serdecznie wszystkim gratulujemy! 🙂
Miło nam także oznajmić, że druhna Monika Drozdowska została nową namiestniczką pionu harcerskiego – sznur przyjęła z rąk druhny Marty Filmanowicz. Gratulujemy i życzy sukcesów!
Zapraszamy do fotoralacji z rajdu. Zachęcamy także uczestników rajdu do dzielenia się swoimi zdjęciami w komentarzach.

pwd. Magdalena Chacińska
Hufiec ZHP Gdańsk-Śródmieście