Puszczański kurs podharcmistrzowski

O KURSIE
O świcie po pełni księżyca w gęstwinie mazurskiej puszczy czekać będzie wyzwanie wśród leśnej głuszy. Wśród współplemieńców bytować Ci przyjdzie z naturą w warunkach surowych lecz pięknych.

Przyświecać Ci będzie idea miłości do natury, wspólnoty i własnego rozwoju, a wszystko to w odosobnieniu nieprzebytych kniei. Wraz z siostrami i braćmi z harcerskich organizacji zgłębiać będziesz wychowanie o drugim stopniu wtajemniczenia. By gotowość swą wykazać przyjdzie Ci jeszcze zgłębić słów kilka literatury bliskiej sercu leśnym ludziom.

Nie wszyscy jednak będą mogli doznać zaszczytu. Warunkami jest minimum osiemnaście wiosen przeżytych i otwarta próba zieleni.

Jesteś gotów?

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Kurs podharcmistrzowski organizowany przez Szkołę Instruktorską Chorągwi Wielkopolskiej ZHP "Szkoła Wodzów".

Termin: 13-18 lipca 2014 r.*

Miejsce: Dzikie Mazury

Odpłatność: 150 zł

* Kurs jest częścią akcji "Dzikie Mazury" organizowanej przez Biegnącego Wilka z Republiki Ściborskiej, zatem po zakończeniu kursu dla chętnych będzie możliwość wzięcia udziału w trzydniowym zlocie podsumowującym całą akcję. W akcji bierze udział wiele środowisk harcerskich (ZHP, ZHR jak i HROŚ) z całej Polski.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

– ukończone 18 lat
– otwarta próba podharcmistrzowska
– zgłoszenie się w terminie od 1 do 30 kwietnia 2014 r.
– wpłata po uzyskaniu informacji o zakwalifikowaniu się na kurs
Uwaga! Kurs jest otwarty dla wszystkich organizacji harcerskich.

Warunkami ukończenia kursu są:
aktywny udział w kursie
udział we wszystkich zajęciach
realizacja wszystkich zadań kursowych (indywidualnych oraz grupowych)

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia ruszają 1 kwietnia.

phm. Piotr Kalewski
Szkoła Instruktorska Chorągwi Wielkopolskiej