Trasa II – starszoharcerska

„Mam własny sposób na sens każdego dnia,
Własny sposób na nudę.
Zabieram przyjaciół, najlepszych jakich mam,
Do lasu idę w mundurze.”

Nie nudź się w domu!

Załóż mundur, zaproś swoich przyjaciół i razem z nami odkryj kaszubskie tajemnice.
Poznaj piękno przyrody, dzikie ostępy sosnowych lasów. Zgłębiaj tajemnice pokrzyżackiego zamku w Bytowie. Weź udział w harcerskim koncercie Grupy Muzycznego Wsparcia oraz przedstawieniu światło-dźwięk.
Tylko z nami masz okazję przeżyć prawdziwą przygodę, którą będziesz wspominać jeszcze przez długie miesiące. Już dziś zgłoś swoją drużynę na trasę „Na kolejowym szlaku…” XXXII Rajdu Rodło.
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia
Wojtek i Michał

Trasa Na kolejowym szlaku… XXXII Rajdu RODŁO
Organizatorzy
Komendant trasy: phm. Wojciech Stępkowski TYGRYS – Hufiec Gdańsk-Śródmieście tel. 501 41 61 62; wojciech.stepkowski@zhp.net.pl
Z-ca Komendanta: pwd. Michał Jereczek JAJO – Hufiec Kościerzyna
Start: Piątek 20 maja, Szkoła w Lipuszu Startujące ekipy stawiają się na bazie miedzy 17:00 a 19:00 we własnym zakresie. Dojazd z Kościerzyny możliwy jest PKP lub PKS
Dla kogo: Harcerze i harcerze starsi
Maksymalna ilość uczestników: 150 – decyduje kolejność zgłoszeń
Dodatkowa Składka Członkowska Zadaniowa (DSCZ) – 35,00 zł
W ramach DSCZ: nocleg w warunkach turystycznych (szkolna podłoga), gorąca herbata do posiłków, 2 obiady, pamiątkowa plakietka, nagrody dla najlepszych
Uczestnicy muszą zapewnić sobie: Prowiant na śniadania i kolacje, ubezpieczenie NNW, regulaminowe i pełne umundurowanie, karimatę i śpiwór, buty na zmianę w szkole, ekwipunek turystyczny, pełnoletniego opiekuna. Przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich i instruktorskich ZHP oraz wpisaniu do ewidencji e-ZHP.
Zadanie przedrajdowe: Ułożyć okrzyk / zawołanie / rymowankę, które będzie można zaprezentować zwycięskiej ekipie zamiast braw