Trasa III – zuchowa

Zapraszamy wszystkie dzielne zuchy na wspaniałą przygodę z Panem Samochodzikiem. Będziemy tropić złodziei i rozwiązywać detektywistyczne zagadki, a przy okazji działać na rzecz naszej planety. Jeśli chcecie odkryć tajemnicę zaginionego skarbu, zapraszamy do Bytowa!
Komendantka trasy: phm. Karina Zborowska ­Weychman (Bałtycki Hufiec Gdańsk­-Portowa)
Kontakt: kar.zborowska@gmail.com, tel.: 782 338 704
Start: piątek 20 maja, godzina 18.
Koniec: ok. godziny 13.
Nocleg: SP nr 3 i Gimnazjum nr 3 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Dzieci Europy, ul. Styp-Rekowskiego 5, Bytów
Dla kogo: zuchy (wiek: 6-­10 lat)
Maksymalna ilość uczestników: nieograniczona
Dodatkowa Składka Członkowska Zadaniowa (DSCZ) – 40,00 zł, opiekun 15,00 zł. Po 30 kwietnia kwota wzrasta o 5 zł (odpowiednio: 45 zł i 20 zł). Patrole zgłoszone po terminie nie mają zagwarantowanej plakietki.
W ramach DSCZ: nocleg w warunkach turystycznych (szkolna podłoga), gorąca herbata do posiłków, 2 obiady, pamiątkowa plakietka, nagrody dla najlepszych
Uczestnicy muszą zapewnić sobie: Prowiant na śniadania i kolacje, ubezpieczenie NNW, regulaminowe i pełne umundurowanie, karimatę i śpiwór, buty na zmianę w szkole, ekwipunek biwakowy wzorowego zucha, pełnoletniego opiekuna. Przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich i instruktorskich ZHP oraz wpisaniu do ewidencji e­ZHP.ł)