Warsztaty „Projekt M^2 (Media & Marketing)”

Referat wędrowniczy chorągwi gdańskiej zaprasza na warsztaty – Projekt  M^2 (Media & Marketing).

Chcesz w te wakacje dowiedzieć się jak pisać, aby inni przeczytali i zrozumieli? Jak skutecznie mówić, wyglądać i działać? Jak uzyskać sponsorów? Czym są patronaty i z czym to się je? – Projekt M^2 (Media & Marketing) jest właśnie dla Ciebie.

Nieważne, czy jesteś dyrektorem zarządu, prowadzisz szkolenia z pierwszej pomocy, stoisz na czele drużyny skautowej, piszesz do gazety, czy sprzedajesz muszelki na Monciaku. Wszędzie masz do czynienia z żywym człowiekiem, z którym chcesz nawiązać kontakt, przekazać mu informację tak, aby zrozumiał dokładnie to, co chcesz przekazać i przekonać go, aby zachował się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Pisemnie czy ustnie – to rzecz drugorzędna. Najważniejsza jest komunikacja. To temat pierwszej "medialnej" części warsztatów.

Wykorzystajmy umiejętność komunikacji w praktyce – tematem drugiej "marketingowej" części warsztatów będą elementy marketingu w praktyce. Poszukaj razem z nami pomysłu jak wypromować drużynę? Jak wypromować przedsięwzięcie? Jak promować wędrownictwo? Zobaczmy jak robili to inni i co udało się osiągnąć. Zainspiruj się.

Miejsce i czas warsztatów to Dom Harcerza, 28 lipca, godziny 9:00 – 17:00. Już teraz napisz na wedrownictwo@gdanska.zhp.pl

I jeszcze jedno – koszt wynosi 0 zł.

Organizatorem jest referat wędrowniczy Chorągwi Gdańskiej.

Bardzo pomoże nam informacja, czy możesz przynieść z sobą kamerę cyfrową.

Najświeższe informacje na temat spotkania na facebooku referatu: www.facebook.com/referatgd i tutaj też: https://www.facebook.com/events/480392125323081/

pwd. Karol Karczyński
Refererat Wędrowniczy