XXIV Rajd Tajnej Lilijki

Hufiec ZHP Gdynia zaprasza na XXIV Rajd Tajnej Lilijka. Tradycyjnie w okolicach 28. marca – rocznicy wyzwolenia Gdyni z rąk hitlerowskich okupantów – odbywa się w rajd upamiętniający tamte wydarzenia i bohaterskie akcje ówczesnych harcerzy. Również w tym roku, będziecie mogli poczuć się jak oni i pomóc wyzwolić nasze miasto z rąk wroga! Zbierzcie patrol i przyjeżdżajcie 27. marca do Gdyni – miasto Was potrzebuje!

Organizatorzy przygotowali cztery trasy – każda metodyka znajdzie coś dla siebie: zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 marca przez formularz zgłoszeniowy skroc.pl/rajd. Koszt: 30 zł, płatny do 17.03 na konto Hufca ZHP Gdynia (27 1240 3510 1111 0000 4307 7928) tytułem „Składka zadaniowa RTL, trasa, hufiec, jednostka. Cena zawiera zakwaterowanie, ciepły posiłek w sobotę, atrakcje na trasie, pamiątkową plakietkę, nagrody dla najlepszych.

Informator o trasach do pobrania.

Informację przekzał: dh.  Adam Jakubowski
Zespół Promocji Hufca ZHP Gdynia