Nowy termin konferencji instruktorskiej „Życie na minuty”

Macierzysta Akademia Kształcenia wraz z kursantami Kursu Podharcmistrzowskiego „Inspiracja” zaprasza na konferencję instruktorską „Życie na minuty”.

Celem konferencji jest promowanie i szerzenie świadomości w zakresie łączenia ze sobą różnych sfer życia oraz dbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne; stworzenie pola do wymiany doświadczeń oraz efektywnego spędzania czasu. Dodatkowo chcemy przyczynić się do obniżenia poziomu stresu związanego z sytuacją pandemiczną.

• Nowy termin wydarzenia: 19 czerwca 2021
  • Godziny: 9:30-16:00
  • Miejsce: Dom Harcerza, ul. Za Murami 2/10, Gdańsk
  • Koszt: 10 zł (do zapłaty do 10 czerwca po otrzymaniu maila potwierdzającego kwalifikację od organizatorów)

Dane do przelewu:
ZHP Chorągiew Gdańska
Bank PEKAO SA numer: 44 1240 5400 1111 0010 6445 0758
Tytuł: Dodatkowa składka członkowska zadaniowa (lub DSCZ) – Konferencja Instruktorska “Życie na minuty” oraz imię i nazwisko uczestnika

• Zgłoszenia: UWAGA! Zgłoszenia zbieramy na nowo!
    Formularz zgłoszeniowy będzie otwarty od 31 maja do 8 czerwca 2021.
    Po zamknięciu zgłoszeń należy czekać na mail od organizatorów potwierdzający przyjęcie.
  • Liczba miejsc: ograniczona do 30!

Regulamin konferencji zostanie udostępniony niebawem.

Tematy konferencji:

• „Ty + kalendarz”, czyli jak oswoić planowanie czasu
  • „Ty + codzienność”, czyli jak znaleźć odpoczynek w pandemii i co będzie po niej
  • „Ty + zdrowie”, czyli jak zadbać o siebie na co dzień