Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy HSR

Inspektorat Ratowniczy Chorągwi Gdańskiej ZHP serdecznie zaprasza na Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy HSR, który odbędzie się w terminach: 12-14.10 (cz. I) i 19-21.10.2012 r. (cz. II). Zajęcia będą prowadzone w Szkole Podstawowej nr 44 w Gdańsku. Przewidywany koszt kursu wynosi 100 zł i zawiera zakwaterowanie, obiady, program oraz ubezpieczenie.

Kurs jest kierowany do osób, które:
– mają co najmniej 16 lat (według roku urodzenia),
– są członkami ZHP,
– mają opłacone składki członkowskie.

Aby zgłosić swój udział w kursie należy, do dnia 2 października br., wypełnić formularz dostępny na stronie: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dFFOcHpzRFRlMElGeDF2RE9lUUZrRFE6MQ O przyjęciu na kurs decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń. Dalsze informacje zostaną przesłane po wysłaniu powyższej ankiety.

Więcej informacji o kursie znajdziecie na naszym facebook’owym profilu. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: tomas@ircg.pl

pwd. Karolina Krzyzińska
Szefowa Inspektoratu Ratowniczego