Harcerska Akcja Zimowa 2014/2015

I. Dokumenty Związkowe:

Instrukcja organizacyjna HALiZ – zip

Instrukcja finansowa HALiZ – zip

II . Dokumenty Chorągwiane:

Komunikat Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej z dnia 15 grudnia 2014 r. Komendanta Gdańskiej Chorągwi ZHP obowiązujący w okresie zimowej przerwy świątecznej w 2014 r. i ferii zimowych w 2015 r. (nr 2)

Biuletyn Informacyjny nr 3(293) czerwiec 2014 – HAL

III. Pełnomocnicy Komendanta Chorągwi ds. HAZ 2014/2015:

1.   hm. Marekm Boraczyński  mail  (602) 267 969
 2.  hm. Tomasz Michałowski  mail  (501) 591 423

Prośba do osób zatwierdzających formy wypoczynku o wcześniejsze uzgodnienie miejsca i terminu spotkania drogą elektroniczną lub telefoniczną z osobą upoważnioną do zatwierdzenia wypoczynku oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów zgodnie wymogami określonymi w Komunikacie Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej z dnia 15 grudnia 2014 r. Komendanta Gdańskiej Chorągwi ZHP obowiązujący w okresie zimowej przerwy świątecznej w 2014 r. i ferii zimowych w 2015 r. (nr 2) – pomocna w tym będzie Lista dokumentów niezbędnych do zatwierdzenia formy wypoczynku.

IV. Dokumenty programowo-organizacyjne:

Zgłoszenia form wypoczynku zatwierdzonych przez komenantów hufców    ("małe" formy wypoczynku do 5 dni i dla nie więcej niż 25 uczestników)

Lista dokumentów niezbędnych do zatwierdzenia formy wypoczynku

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, uczestnika wypoczynku niezrzeszonego w ZHP, zawartych w części II Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku – może być ona dopisana na Karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku, ujęta w Warunkach uczestnictwa lub stanowić odrębny dokument dołączony do Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku.

V. Dokumenty finansowe:
  • Dokumentacja żywnościowa
  • Ewidencja przebiegu pojazdu
  • Faktura VAT RR
  • Kalkulator zleceń
  • Ksiazka finansowa obozu
  • Ksiazka kasowa strona tytulowa
  • OPIS KOSZTÓW
  • Oświadczenie – zobowiązanie
  • Oświadczenie pracownika
  • Premininarz obozu
  • Sprawozdanie finansowe obozu
  • Umowa wolontariacka
  • Umowy zlecenia – instrukcja
  • Wycena do umów wolontariackich
  • Wykaz dokumentów do zatwierdzenia i rozliczenia obozu
  • Zobowiązanie upoważnienie – majątek
  • Zobowiązanie do preliminarza

VI. Wzory sprawozdań z przebiegu HAZ 2014/2015
  • Tezy do sprawozdania opisowego
  • Sprawozdanie statystyczne
  • Udział w HAZ 2014/2015
Sprawozdania opisowe i statystyczne oraz informacje o udziale w Harcerskiej Akcji Zimowej 2013/2014 należy przesłać w formie elektronicznej na adreswypoczynek@gdanska.zhp.pl do dnia 6 marca 2015 r. włącznie.