Rejs wzdłuż wybrzeża Portugalii!

Rejs wzdłuż wybrzeża Portugalii to jedna z propozycji tegorocznej wyprawy morskiej organizowanej przez Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej. Dwa lata temu byliśmy w pięknym Petersburgu, w zeszłym odwiedziliśmy Amsterdam i Londyn. Nastał czas na kolejne wyzwanie!

Aby podjąć się organizacji rejsu, musimy wstępnie wiedzieć, jakie jest wśród Was zainteresowanie taką formą działania. Jeżeli więc jesteś wędrownikiem lub instruktorem i chcesz przeżyć harcerską przygodę na morzu, koniecznie daj nam znać.

Rejs odbędzie się na przełomie sierpnia i września 2012 roku w dwóch etapach. Szacowany koszt rejsu nie przekroczy 2 tysięcy złotych, ale jeżeli uda się pozyskać sponsorów, to może być niższy. W zeszłym roku całość wraz z przelotami zamknęła się w 1800 zł.

Przesyłając informację o swoim zainteresowaniu rejsem nie deklarujesz, że na pewno popłyniesz. Po prostu dajesz nam znać, że mamy Ciebie dalej informować, a my wiemy mniej więcej, ile osób ma szansę się ostatecznie zgłosić. Jednocześnie w przypadku, gdy ogłosimy już zapisy z ostateczną propozycją rejsu, dowiesz się o tym od razu i będziesz miał pierwszeństwo zapisu w przypadku zgłoszeń równoległych.

Informację o wstępnym zgłoszeniu prosimy przesyłać na adres 2012.rejs@gmail.com

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!

phm. Przemysław Kot Kotecki
Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej ZHP