Zbiórka komendantów i skarbników hufców

20 października 2012 r. w Domu Harcerza w Gdańsku odbędzie się zbiórka komendantów i skarbników hufców.

Rozpoczęcie spotkania planujemy na godzinę 10.00, a zakończenie o godz. 15.00. Prosimy o przesłanie do dnia 18 października 2012 r. (czwartek) na adres sekretariat@gdanska.zhp.pl wykazu osób uczestniczących w zbiórce. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu proszę o skontaktowanie się z Komendantem Chorągwi oraz wytypowanie zastępcy.

Spotkanie programowców hufców, które miało się odbyć w dniu 20 października 2012 roku jest odwołane. Następne spotkanie instruktorów odpowiedzialnych w hufcach za program odbędzie się 17 listopada 2012 roku o godz. 10.00. W spotkaniu powinni uczestniczyć członkowie Komend Hufców, którzy na podstawie swoich zakresów czynności, odpowiadają za sprawy programowe w hufcu.

Przypominam, że zgodnie z obowiązującym Statutem ZHP – po zmianach na ostatnim Zjeździe ZHP – w każdej Komendzie Hufca/Chorągwi musi być instruktor odpowiedzialny za program i pracę z kadrą. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mailowy wpm@gdanska.zhp.pl podając imię i nazwisko, stopień i funkcję osoby reprezentującej hufiec.

hm. Marek Boraczyński
z-ca komendanta