Zbiórka programowców hufców

17 listopada 2012 r. w Domu Harcerza w Gdańsku odbędzie się zbiórka programowców hufców. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 10.00, a zakończenie o godz. 13.00.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 15 listopada 2012 r. (czwartek) na adres program@gdanska.zhp.pl. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu proszę o wytypowanie zastępcy.

W spotkaniu powinni uczestniczyć członkowie Komend Hufców, którzy na podstawie swoich zakresów czynności, odpowiadają za sprawy programowe w hufcu. Przypominam, że zgodnie z obowiązującym Statutem ZHP – po zmianach na ostatnim Zjeździe ZHP – w każdej Komendzie Hufca/Chorągwi musi być instruktor odpowiedzialny za program i pracę z kadrą.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mailowy program@gdanska.zhp.pl  podając imię i nazwisko, stopień i funkcję osoby reprezentującej hufiec.

phm. Karolina Mazerska,
z-ca komendanta ds. programu