Ciepło dla Chorągwi Gdańskiej ZHP

W Urzędzie Miasta Gdańska Komendantka Chorągwi hm. Hanna Piotrowska wraz z harcerzami odebrała z rąk przedstawicieli EDF Wybrzeże S.A. wsparcie z przeznaczeniem na pokrycie rachunków za ogrzewanie w wysokości 20 000 zł!

Nasza chorągiew była wśród czterech organizacji pozarządowych rekomendowanych do wsparcia w plebiscycie "Podaj Dalej Ciepło". O przyznaniu wsparcia decydowała liczba oddanych przez internautów głosów. Z 15087 oddanych wszystkich głosów aż 7021 padło na naszą organizację, co dało jej niekwestionowaną pierwszą pozycję w plebiscycie.

W tegoroczną akcję bardzo zaangażowali się internauci, szczególnie aktywni byli harcerze – członkowie jednej z rekomendowanych organizacji, to oni wykorzystując Facebooka komunikowali się i zapraszali do przyłączenia kolejne nowe osoby, stąd zgromadzili największą liczbę głosów, bo aż ponad 7 tysięcy.
– można przeczytać w komunikacie EDF Wybrzeże S.A.

Wszystkim harcerzom i naszym sympatykom, którzy przyczynili się do naszego zwyciestwa, z serca dziękujemy!

phm. Janosz Józefczyk
Komenda Chorągwi Gdańskiej ZHP