NAD PORAMI ROKU w Domu Harcerza

Zespół NAD PORAMI ROKU serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się dnia 08 marca 2014 roku o godz. 18:00 w Domu Harcerza, ul. Za Murami 2-10,Gdańsk.

Bilety do nabycia godzinę przed koncertem w Domu Harcerza. Ceny biletów: 15 złotych dla harcerzy, którzy przyjdą w mundurach lub okażą dokument potwierdzający przynależność do ZHP. Studenci/uczniowie – 20 złotych.

Zespół Nad Porami Roku, gra muzykę turystyczną, studencką, piosenkę poetycką, czyli wszystko co jest związane z szeroko pojętym nurtem Krainy Łagodności. Zespół jest laureatem Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2012 w Łodzi – Pierwsze miejsce, Nagroda Publiczności.

Od roku 2011 grają koncerty do pięknej poezji toruńskiej poetki, Pani Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA). Zespół gra często na festiwalach i swoich autorskich koncertach w całym kraju. Mają doświadczenie sceniczne. Grają przy pełnych salach dla publiczności od 6 lat do 86 . 25 stycznia 2014 r. w Szczecinie w renomowanym klubie Free Blues Club  miała miejsce premiera płyty CD zespołu z autorską muzyką P. Wojtka Leśniaka do poezji WUKI.

Więcej informacji na stronie http://www.nadporamiroku.art.pl, Funpage facebook Nad Porami Roku www.facebook.com/nadporamiroku.