Popłyń z nami na Mistrzostwach!

Zapraszamy na XII już zawody pływackie, które odbędą się 9.03.2014 r. Areną zmagań będzie basen Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21, ul. Marusarzówny 10 Gdańsk-Morena.

Rok temu było nas 250, mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej. Pamiętajcie, że Zawody to przede wszystkim dobra zabawa chociaż oczywiście najlepsi pojadą na Mistrzostwa ZHP do Bydgoszczy (12.04.2014). Pamiętajcie też proszę o tym, że Wasza aktywność startowa powoduje zniżki dla startujących zuchów i harcerzy, a instruktorzy płacą zawsze tylko 1 zł. Regulamin Mistrzostw dostępny jest pod tym linkiem.

Liczę też na pomoc organizacyjną przed i na miejscu imprezy – proszę zgłaszajcie swoją pomoc.

UWAGA: w tym roku w czasie Mistrzostw będziemy zbierać dobrowolne datki na pomoc dla hufca Gdynia, którego Stanica uległa zniszczeniu w czasie mrozów.

Prosimy o przeslanie tej informacji do wszystkich, którzy mogliby być nią zainteresowani, proszę też o umieszczenie ich na stronach internetowych zarządzanych przez Was.

hm. Wera Pyda-Ledwoń

Pilot Chorągwi Gdańskiej ZHP