IV Zlot Wędrowników JOTT – Ruszyły zapisy!

Wielkimi krokami zbliża się maj, a wraz z nim kolejna edycja Jamboree On The Trail Wędrowników Chorągwi Gdańskiej! Czym jest Jott? Dla każdego oznacza co innego ale to przedewszystkim przygoda, dobra zabawa, odnawianie starych  i zapoznawanie nowych znajomości, dzielenie się pasjami oraz wspólne śpiewanie przy ognisku.

Wszystko co powinieneś zrobić w dniu zlotu, to wstać prawą nogą, wyjść z domu i ruszyć w drogę. Nie zapomnij jednak zabrać ze sobą ważnych rzeczy takich jak mapa, kompas i uśmiech! Kiedy przywędrujesz lub przyjedziesz na bazę, powita Cię wspaniała atmosfera oraz wiele atrakcji.

Zlot odbywa się w dniach 10-11 maja na terenie Harcerskiej Bazy Obozowej Skrzynia hufca Starogard Gdański. Data i miejsce to jedno, ale najważniejsze: nie może Cię tam zabraknąć!

Właśnie uruchomiliśmy zapisy na naszej stronie: www.jott.zhp.net.pl

Marzena Fandrejewska
Z-ca komendanta JOTT ds. promocji