HOM potrzebuje pomocy

Po pożarze, który strawił jeden z magazynów Harcerskiego Ośrodka Morskiego w Pucku przyszedł czas na odbudowę bazy sprzętowej. Poniżej publikujemy komunikat Komendanta HOM hm. Sławomira Dębickiego.

Szanowni Państwo, Żeglarze, Harcerze, Przyjaciele Harcerskiego Ośrodka Morskiego!

Tydzień po pożarze zaczynamy odbudowywać straty i sprzątać teren. Zamówiliśmy już dwa komplety żagli do Drużyn, obecnie szukamy producentów wioseł oraz korzystnych ofert na środki ratunkowe.

Od momentu opublikowania pierwszego komunikatu na nasze konto wpłynęło kilka wpłat. W ramach pomocy materialnej otrzymaliśmy kontener, w którym będziemy mogli magazynować nasz sprzęt. Kolejne deklaracje wsparcia płyną do nas nieustannie.

Jeśli możecie nas wspomóc w jakiejkolwiek formie – będziemy niezmiernie wdzięczni!

Proszę także o przekazywanie tego komunikatu dalej, aby jak najwięcej osób miało szansę zapoznać się z sytuacją Ośrodka. Środki pieniężne można wpłacać na konto Harcerskiego Ośrodka Morskiego w Pucku, numer konta: BS Puck 96 8348 0003 0000 0000 3896 0001 w tytule przelewu wpisując „Drużyna”, w sprawie pomocy rzeczowej proszę o kontakt e-mailowy ( hom@hompuck.org) lub telefoniczny (501-67-46-98).

hm. Sławomir Dębicki
Komendant HOM

Linki do zdjęć i filmów z pożaru
Film z HOM