Bieszczadzka rekrutacja

Po ostatnim zjeździe w naszej chorągwi zaszły wielkie zmiany. A więc jest to dobry moment, aby dokonać zmian również w składzie Zespołu do spraw Harcerskiej Bazy Obozowej „NASICZNE” w Bieszczadach.

Szukamy ludzi, którzy chcą podjąć nowe wyzwanie, nie boją się ciężkiej pracy fizycznej i umysłowej. Takich, którzy kochają Bieszczadzkie góry i chcieliby stworzyć jak najlepsze warunki obozowania dla naszych zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników.
Jeśli chcesz podjąć to wyzwanie, zapraszamy do zgłoszenia się. Wystarczy podać: Imię, Nazwisko, stopień, przydział służbowy, wiek i telefon kontaktowy. Taki pakiet informacji wystarczy wysłać na adres nasiczne@gdanska.zhp.pl do 15.12.2014 r. Skład nowego zespołu do spraw Harcerskiej Bazy Obozowej „NASICZNE” w Bieszczadach zostanie podany na stronie bazy i chorągwi do 24.12.2014 r.
hm. Artur Pałucki
Komendant HBO "NASICZNE"