Nowy Sztandar Chorągwi Gdańskiej

Jak pewnie większość z Was wie Sztandar Naszej Chorągwi pochodzi z 1959 roku i jest w fatalnym stanie. Na ostatniej Komendzie Chorągwi podjęto decyzję o zakupie Nowego Sztandaru Chorągwi. W związku z tym poszukujemy Fundatorów.

Przyjmowane będą kwoty w każdym wymiarze, zarówno kilku złotych, większe, mniejsze. Chcemy zaproponować każdemu Fundatorowi, który wesprze tę inicjatywę kwotą co najmniej 200 zł możliwość umieszczenia danych Fundatora na tak zwanym "gwoździu" czyli tabliczce przybijanej do drzewca Sztandaru która będzie początkiem historii Nowego Sztandaru Chorągwi Gdańskiej. Może to być tabliczka imienna ale również może być np. "instruktorzy hufca…". Szukamy Fundatorów również poza naszą organizacją, więc liczymy iż również w tym pomożecie i uda się zebrać całą kwotę.
Miło będzie jeśli wesprzecie tę inicjatywę jakimikolwiek kwotami. Warto zapisać się w historii Naszej Chorągwi na kolejne kilkadziesiąt lat.

Osoby chętne do wsparcia tej inicjatywy mogą wpłacać wszelkie sumy pieniężne na konto Chorągwi:
Bank Pekao S.A.: 20 1240 5400 1111 0010 6262 1576 z Dopiskiem: "Darowizna na cele statutowe – Nowy Sztandar Chorągwi"
Darowizny zbierane będą do 05.05.2015 r. – musimy zdążyć wygrawerować Gwoździe.

Komenda Chorągwi Gdańskiej