Zuchowcy dostali BZIKa!

W dniach 10-12. kwietnia odbył się drugi Biwak Zuchowej Instruktorskiej Kadry BZIK organizowany przez Referat Zuchowy Chorągwi Gdańskiej ZHP. Wzięło w nim udział 27 uczestników z 3 różnych chorągwi. Uczestnicy mieli szansę poszerzyć swój warsztat pracy o nowe pląsy i piosenki zuchowe oraz wzięli udział w warsztatach teatralnych. W pracy z gromada na pewno przydadzą się zajęcia o współpracy z rodzicami zuchów oraz o finansach. Nie zabrakło także warsztatów nakierowanych na rozwój osobisty. Uczestnicy dowiedzieli się jak planować czas, oswoić stres i nauczyli się rozpoznawać różne typy osobowości.

Wspaniali ludzie, świetna kadra, piękna okolica i jeszcze piękniejsza pogoda spowodowały, że biwak zaliczamy do bardzo udanych i zapraszamy za rok!

phm. Karina Baczewska
Komendant II BZIK