Ostatni dzwonek do zgłoszeń

Szkoła Instruktorska Chorągwi Gdańskiej ZHP Macierzysta Akademia Kształcenia zaprasza na kurs członków harcerskich komend.

Kurs Komendantów Hufców
zastępców komendantów hufców ds. programu i pracy z kadrą,
zastępców komendantów hufców ds. organizacyjnych,
skarbników hufców

Terminy:
9 – 11 października 2015r. – część dla zastępców komendantów hufców ds. organizacyjnych,
13 – 15 listopada 2015r. – część dla zastępców komendantów hufców ds. programu i pracy z kadrą,
4 – 6 grudnia 2015 r. – część dla skarbników hufców,
Styczeń 2016 r. – część ogólna (należy ją ukończyć aby uzyskać dyplom ukończenia kursu)
Uczestnicy: pełnoletni instruktorzy posiadający stopień przewodnika (nie dotyczy kursu skarbników hufców) oraz rekomendację komendanta hufca
Koszt: 50 zł jeden biwak(60 zł jeden biwak dla instruktorów spoza Chorągwi Gdańskiej)
Dodatkowe informacje: poszczególne biwaki przeznaczone są dla: komendantów hufców (wszystkie), zastępców komendanta ds. organizacyjnych (pierwszy i drugi), zastępców komendanta ds. programowych (pierwszy i trzeci), skarbników (pierwszy i czwarty).

Zgłoszenia:
Przed przystąpieniem do rejestracji należy uzyskać ustną rekomendację komendanta hufca do uczestnictwa w kursie.  Zostanie ona później potwierdzona podpisami na karcie przesłanej po zgłoszeniu. Kartę należy wydrukować, uzupełnić podpisy i  przekazać organizatorowi w momencie przybycia na kurs.
W dniu 1.09.2015 r. zostanie przesłana, na podany w karcie uczestnika adres e-mail, decyzja w sprawie kwalifikacji wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do uczestnictwa w kursie (zadania przedkursowe, miejsce warsztatów, sposób płatności za kurs).
Kontakt w sprawie szczegółów: kadra@gdanska.zhp.pl
hm. Łukasz Kochowski
Komendant Kursu