VI Jamboree On The Trail już niedługo!

Już 1 kwietnia ruszają zapisy na VI Zlot Wędrowników Chorągwi Gdańskiej Jamboree On The Trail. Nie przegap okazji!

Czym jest JOTT?
Jest dniem, w którym skauci na całym świecie wyruszają na wspólną drogę, by wędrować i poznawać świat. Nasz chorągwiany zlot JOTT jest przede wszystkim okazją do poznania grona wędrowniczego i zawarcia nowych przyjaźni oraz odświeżeniu starych znajomości.

Miejsce startu i trasę wyznaczacie sobie sami. Pamiętajcie jednak, że „wędrowanie to nie tylko przemierzone kilometry”. Zabierzcie ze sobą towarzyszy i ruszcie w wspólną drogę! Na koniec dnia wszyscy spotykamy się na miejscu zlotu, by świętować przy wspólnym ogniu.

Kiedy? 7-8 maja 2016 roku
Gdzie? HBO Leśna Huta

Wszelkie informacje i zapisy na stronie: www.jott.zhp.net.pl.

„Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.” ~ Albert Camus