XX Harcerska Służba Lednica już za nami!

XX Harcerska Służba Lednica już za nami! Ponad stu harcerzy i instruktorów z naszej Chorągwi wzięło udział w działaniach na Polach Lednicy.

XXI Spotkanie Młodych Lednica odbywało się pod hasłem "Idź i Kochaj" – tak proste a zarazem tak trudne słowa. Nasza reprezentacja wpisuje się w to hasło idealnie. Czyż nie ma nic piękniejszego nic dawanie miłości poprzez wolontariacką służbę dla innych? Tworzyliśmy tę misję w każdym temacie. Zabezpieczenie medyczne, służba porządkowa, liturgiczno-reprezentacyjna, zespół prasowy, jak i sztab całej służby. To ciężka praca dla ponad siedemdziesięciu tysięcy uczestników tego spotkania. Daliśmy radę! Każdy wolontariusz zrobił kawał dobrej roboty, za który bardzo dziękujemy. Już dziś zapraszamy na kolejne, XXII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Polach Lednickich, w dniu 2 czerwca 2018 r., a tym samym na Harcerską Służbę „Lednica 2018”.

Z harcerskim pozdrowieniem,
phm. Adrian Łukaszewski