XIV Turniej Antka Cwaniaka

XIV Turniej Antka Cwaniaka zgromadzi zuchy z całej Chorągwi Gdańskiej, zabierając je na morską przygodę w samym sercu Gdańska. W tym roku uczestnicy będą mieli okazję poznać kapitana żaglowca i pomóc mu w odnalezieniu zagubionych elementów załadunku, który powinien zostać dostarczony lada dzień do innego portu. W podziękowaniu za pomoc Kapitan podzieli się z zuchami swoją żeglarską wiedzą i umiejętnościami podczas sobotniej gry miejskiej na gdańskiej starówce i w okolicach.

Chcesz odkryć, co skrywa skrzynia przywieziona z dalekiego rejsu? Pośpiewać szanty z kapitanem żaglowca? Poczuć się jak prawdziwy WILK MORSKI? Obierz kurs na Gdańsk i dołącz do niesamowitej przygody ANTKA CWANIAKA!

Termin: 21-23.10.2016
Miejsce: Gdańsk
Wpisowe: 36zł zuch, 16zł kadrowicz, 0zł opiekun
Zapisy: do 17.10 przez formularz
Zapewniamy:
* fantastyczny program z grą miejską w centrum Gdańska
* nagrody dla każdej gromady:)
* ciepły obiad w sobotę
* smaczny podwieczorek
* i wiele niespodzianek!
Kontakt:
turniejantkacwaniaka@gmail.com

Zgłoszenia przez elektroniczny formularz dostępny tutaj
Szczegółowe informacje i wskazówki odnośnie zadań przed-turniejowych drużynowi dostaną po zgłoszeniu gromady.
Wydarzenie na Facebook
Plakat dostępny tutaj