Propozycja programowa na 11 listopada

Już niedługo każda harcerka i każdy harcerz będzie się cieszyć Narodowym Świętem Niepodległości! Aby zrozumieć, a przede wszystkim przeżyć ten dzień w wyjątkowy sposób, zapraszamy do zapoznania się z nową propozycją programową – Raduje się serce!

W materiałach znajdziecie kalendarium wydarzeń, biografie najważniejszych postaci ubiegłego wieku oraz opis historycznych wydarzeń. Uzupełnieniem treści są opracowane sprawności, znaki służb oraz wiele pomysłów na gry i zabawy, które będą pomocne podczas zbiórek. Gorąco zachęcamy do promowania jej wśród drużynowych oraz na swoich stronach internetowych, mailingu i kanałach społecznościowych.

Polecamy harcerskim środowiskom, aby zaangażować się w obchody Narodowego Święta Niepodległości w swoich miastach. Możemy w ten sposób pokazać młodemu pokoleniu, że 11 listopada to czas pogody i dzielenia się radością z innymi!

Pobierz PDF z Centralnego Banku Pomysłów: http://cbp.zhp.pl/k2d11

phm. Monika Kubacka