Instruktorze! Szukasz wyzwania?

Poszukiwani są instruktorzy, którzy chcieliby podjąć się pełnienia funkcji Komendanta Trasy na XXXI Rajdzie Rodło, który odbędzie się w terminie 21-24.05.2015 r. w Wejherowie. W tym roku rajd nastawiony jest w szczególności na turystyczny walor harcerstwa. Wymagania stawiane isntruktorom, którzy byliby zainteresowani tą funkcją, to:
– minimum 18 lat
– minimum stopień instruktorski przewodnika
– dużo chęci, zapału i pomysłów! 🙂

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres rodlo@gdanska.zhp.pl z dopiskiem "XXXI Rodło". Bardzo mocno zachęcamy do podjęcia się tej służby – może to być niebywała okazja do przeżycia niespotykanego wydarzenia! Ogólnopolski rajd, sztandarowa impreza Chorągwi Gdańskiej, ogromne wydarzenie turtsyczne – to nic innego jak Rajd Rodło! Zapraszamy do spróbowania swoich sił 🙂 Na zgłoszenia czekamy do 20.02.2015 r.

phm. Grzegorz Święcicki
Komendant XXXI Rajdu Rodło