Badanie dotyczące Prawa Harcerskiego

38 Zjazd ZHP zdecydował o powołaniu Zespołu do spraw redakcji Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego, który został utworzony decyzją Przewodniczącego ZHP dnia 25.02.2014 r. Członkowie zespołu to delegaci wybrani przez pozostałych przedstawicieli delegacji na Zjazd ze swoich chorągwi.

Zespół pracuje od 09.03.2014 r. Odbył trzy spotkania, podczas których wyznaczył kierunki działania i opracował narzędzia badawcze. Obecnie Zespół zwraca się z prośbą do harcerzy i harcerzy starszych o wypełnienie ankiet, które są dostępne przez link zamieszczony poniżej. Członkowie Zespołu zwracają się również prośbą do komendantów hufców ze swoich chorągwi o pomoc w dotarciu do ankietowanych. W imieniu Zespołu zwracamy się z gorącą prośbą o aktywny udział w prowadzonych badaniach.

Kontakt z przewodniczącym Zespołu hm. Marcinem Marylem – marcin.maryl@zhp.net.pl
LINK DO ANKIETY dostępny TUTAJ