BHT „Musztra i ceremoniał harcerski”

Wydział Organizacyjny Komendy Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza drużynowych i funkcyjnych drużyn oraz harcerzy starszych i wędrowników – w miarę wolnych miejsc – do udziału w kolejnym Biwaku Technik Harcerskich, który tym razem będzie poświęcony musztrze i ceremoniałowi harcerskiemu. A oto garść informacji organizacyjnych:

• Termin: 27 – 28 kwietnia 2012 roku,
  • Miejsce: Gdynia,
  • Liczba miejsc: 18,
  • Zgłoszenia elektroniczne na adres bartosz.blaszke@zhp.net.pl zawierające: stopień, imię i nazwisko kandydata; hufiec, z którego się wywodzi; numer i nazwę drużyny, w której działa oraz pełnioną w niej funkcję, a także adres e-mail i telefon kontaktowy.
  • Składka zadaniowa w wysokości 20-25 zł, która obejmuje: zakwaterowanie w warunkach turystycznych, gorącą herbatę do posiłków, obiad w sobotę oraz inne potencjalne atrakcje i być może niespodziankę.

Do udziału w biwaku zostaną zakwalifikowane tylko te osoby, które nie zalegają ze składkami członkowskimi oraz są poprawnie wpisane do Ewidencji ZHP.

O kwalifikacji uczestników do udziału w biwaku decyduje także kolejność zgłoszeń po uwzględnieniu kryterium pełnienia funkcji w drużynie.

Osobom, które dokonały zgłoszenia zostaną przesłane, drogą elektroniczną, wszystkie dodatkowe materiały i i nformacje.

hm. Marek Boraczyński
Z-ca Komendanta Chorągwi Gdańskiej ZHP