Biwak skarbników hufców w Pucku

W miniony weekend skarbnicy hufców Chorągwi Gdańskiej zawitali w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku na biwaku szkoleniowym organizowanym przez skarbniczkę naszej chorągwi.

W pięknej nadmorskiej aurze, czasem w słońcu, czasem w deszczu nasi skarbnicy uczestniczyli w zajęciach z motywacji czy budowania zespołu, ale także dowiedzieli się nowych rzeczy na temat bilansu, budżetu w hufcach, bonów turystycznych czy bieżącej pracy na funkcji, którą sprawują. Gdybyście się zastanawiali, co robili w tych wielkich gumowych piłkach, to oczywiście uczyli się o aktywach i pasywach – w praktyce.

Działanie sfinansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.