BTH Turystyczny 23-24.11.2013

Regulamin Turystycznego Biwaku Technik Harcerskich

Wstęp

1. Turystyczny Biwak Technik Harcerskich zorganizowany jest dla drużynowych, przybocznych i instruktorów Chorągwi Gdańskiej, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę z turystyki i terenoznawstwa.
  2. Termin: 23-24.11.2013r.
  3. Miejsce: Zespół Szkół nr 7 w Gdyni Witominie
  4. Organizator: Chorągiew Gdańska
  5. W ramach wpisowego Organizator zapewnia nocleg w warunkach turystycznych, obiad w sobotę, herbatę na kolację i śniadanie oraz program.
  6. Uczestnik sam zapewnia sobie prowiant na sobotnią kolację i niedzielne śniadanie.

Warunki uczestnictwa

1. W BTHu mogą uczestniczyć wszyscy członkowie Chorągwi Gdańskiej z opłaconymi składkami członkowskimi.
  2. Osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę od rodziców/opiekunów prawnych.
  3. Każdy z uczestników musi posiadać ubezpieczenie NW.

Zapisy

1. Zgłoszenia na BTH należy dokonać na adres mail: gregor@panic.pl w nieprzekraczalnym terminie 15.11.2013r.
  2. Każdy uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej do 18.11.2013r. Wysokość opłaty to 20zł.
  3. Opłatę wpisową należy przesłać na konto:

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska, ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk,
Nr konta bankowego: 51 1160 2202 0000 0000 5248 0766
Z dopiskiem: BTH Turystyczny, imię, nazwisko oraz hufiec

Opłata wpisowa nie podlega zwrotowi.

Program

1. Program został dostosowany tak, aby uczestnik mógł zorganizować we własnym środowisku proste zajęcia z dziedziny turystyki (wyjście na wędrówkę, udział w InO, itp.).
  2. W programie znajdują się zajęcia obejmujące zagadnienia:
  • Orientacji w terenie
  • Zasady i udział w InO
  • Oznaczenia i prowadzenie szlaków turystycznych
  • Atrakcje turystyczne Pomorza
  • Odznaki PTTK
Postanowienia końcowe
Wszelkich informacji udziela Organizator BTH. Kontakt: phm. Grzegorz Święcicki, tel: 784-057-348, mail: gregor@panic.pl