Gra z okazji 100 rocznicy urodzin druha Wicka

Harcerz zawsze musi być pogodny, wesoły, nie może być ponurakiem, bo przecież otoczony jest kręgiem przyjaciół, darzy miłością drugich jest więc i kochany przez drugich. (…) Harcerz jest zawsze optymistą – nie uważa aby dzień znajdował się między dwoma nocami, przeciwnie, twierdzi, że to każdą noc otaczają dwa jasne dni.
                                                                                        ks. Kazimierz Lutosławski

Zgodnie z powyższą myślą zapraszamy gromady, drużyny, kręgi i patrole do wzięcia udziału w radosnej, harcerskiej, zorganizowanej dla harcerskich przyjaciół GRZE, której meta znajduje się w Gdańsku Osowej.

Dlaczego Osowa?
Dlaczego w tym terminie?
Dlaczego mówimy o przyjaźni i braterstwie?

22 stycznia minęła SETNA ROCZNICA URODZIN PATRONA HARCERSTWA POLSKIEGO – bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego; zbliża się też rocznica Jego śmierci będąca równocześnie Dniem Patrona (23 lutego 1945 r.). Obie daty łączy Dzień Myśli Braterskiej. To dobra okazja do spotkania się różnych środowisk naszej chorągwi, wzięcia udziału w grze oraz wspólnej modlitwy przy relikwiach naszego patrona znajdujących się w osowskiej parafii.

• TERMIN: 10 LUTEGO 2013
  • CZAS TRWANIA: od 11.00 do 17.00
  • WPISOWE: 3 zł.
  • TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 3 LUTEGO 2013, na adres: zwd.gdanska@zhp.net.pl

w zgłoszeniu należy podać: numer i nazwę gromady/drużyny; hufiec imię i nazwisko drużynowego; nr telefonu, adres e-mail, ilość osób biorących udział w grze

ZGŁOSZONE GROMADY/DRUŻYNY OTRZYMAJĄ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT MIEJSCA I GODZINY ROZPOCZĘCIA GRY. WSZELKIE PYTANIA MOŻNA KIEROWAĆ NA ADRES: zwd.gdanska@zhp.net.pl lub telefonicznie: 501 159 722 (hm. Anna Deptuła)

Serdecznie zapraszamy i niecierpliwie czekamy na Was!

hm. Anna Deptuła
                                                              Zespół Wychowania Duchowego