Greeters Polska – Zaprojektuj z nami

Projekt "Greeters Polska" ma na celu rozpropagowanie w kraju idei pasjonatów swojego regionu. Greeter nie jest zawodowym przewodnikiem, lecz miłośnikiem, który swoją pasją chce zarażać innych. Miejsce, które dobrowolnie nazywa „swoim własnym” pokazuje unikając schematów i utartych szablonów. Dzięki niemu nie jest się zwykłym turystą, lecz można pokochać miasto tak samo jak on.

Już 28 października o godzinie 18.30 w Gdańsku, przy ul. Za Murami 2-10, odbędą się pierwsze warsztaty w ramach naszego Projektu. Tematem przewodnim naszego spotkania będzie zarządzanie projektem. Odpowiemy także na wszystkie pytania dotyczące naszych działań oraz przedstawimy plany na najbliższy rok.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w Działaniu”.

phm. Marcin Olszewski
koordynator Projektu "Greeters Polska"
Gdański Harcerski Krąg Akademicki "Flavio Note"