Halo, Promocja! Za nami spotkanie osób zajmujących się promocją w naszej chorągwi

24 maja po raz pierwszy w naszej chorągwi na zaproszenie Zespołu Komunikacji i Promocji Chorągwi Gdańskiej osoby zajmujące się promocją w hufcach spotkały się nie w ramach szkolenia czy warsztatów, ale w celu poznania siebie nawzajem i nawiązania współpracy.

Podczas trzygodzinnego spotkania uczestnicy mieli szansę nie tylko się zintegrować, ale też wysłuchać prelekcji z zakresu komunikacji i promocji oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych. Mamy nadzieję, że wnioski, które udało nam się wypracować, pomogą Wam w codziennych działaniach.

Dziękujemy za aktywny udział!

Z harcerskim pozdrowieniem,
Zespół Komunikacji i Promocji