Harcerski Festiwal Filmowy w Gdyni

Druhny i druhowie!

Kilka miesięcy temu w małym gronie osób pojawiła się pewna idea, takie marzenie. Była to wizja festiwalu filmów dla harcerek i harcerzy, nie tylko oglądających filmy, ale i je tworzących.
Dziś to nasze marzenie zaczyna się ziszczać – tworzymy razem Harcerski Festiwal Filmowy!

Zapraszamy harcerki i harcerzy wszystkich organizacji i sympatyków harcerstwa do Gdyni 14. kwietnia tego roku, by spotkać się w świetnym gronie, w atmosferze filmowej magii Gdyńskiego Klubu Filmowego na Harcerskim Festiwalu Filmowym!

W programie festiwalu mamy:

• projekcje filmów amatorskich zgłoszonych do konkursu filmów harcerskich, w czterech kategoriach,
  • spotkanie z zaproszonym Gościem,
  • projekcję filmów harcerskich mających już opinię historycznych
  • galę wręczania nagród

Zapraszamy do tworzenia filmów i wzięcia udziału w Konkursie filmów harcerskich, gdzie czekają nie tylko chwała, ale i nagrody!
Przewidzieliśmy cztery kategorie:
Z życia drużyny, Film historyczny, Film komediowy, Film fabularny.

Oczywiście na samym festiwalu nie zabraknie punktu gastronomicznego, możliwości noclegu, a sam wstęp na festiwal jest bezpłatny!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: hffgdynia.zhr.pl
Oraz na stronę na Facebook’u: facebook.com/HFFGdynia

W imieniu wszystkich organizatorów,
pwd. Przemysław Latarski HR